ריקול הילינג - Recall Healing

ליצירת קשר:

058-5833300

chinesedoctor@mail.com

או השאר את פרטיך ואצור עימך קשר 

“The deeds of an ancestor can create family karma that continues to influence the fate of the family’s descendents until the karma is dissolved.”

~Dr. Hiroshi Motoyama

"זיהוי ופתרון הטראומה הרגשית מאחורי הבעיה או ההתנהגות" - לפי ג'ילבר רנו ממציא השיטה, זהו שורש הבעיה והפתרון לה.

ריקול הילינג, היא שיטה המשלבת בתוכה GNM הרפואה הגרמנית החדשה, קלוד סבאח, ד"ר האמר, קארל יונג ושיטות שחרור אמונות שונות, גורסת כי המחלה או הבעיה אינם טעויות של מוח, אלא המוח יצר אותן כפתרון לקונפליקט אחר שנוצר בחיים.

זיהוי הבעיה:

NAME IT, CLAIM IT, DUMP IT!

קרא לזה בשם

מה החלק בזה ששייך לי, איך זה עזר לי בעבר

ותר על מה שזה לא תורם לך היום

טיפול בבעיה ושחרור נעשים על ידי תטא הילינג ושחרור אמונות ודפוסים.

כשהאדם נזכר בטראומות, בקונפליקטים ובחוויות שהוא חווה או אשר חוו בני משפחתו, כשהוא מתחבר לתחושות ולרגשות שעולים במסגרת אותן חוויות מתחיל תהליך הריפוי!

מדוע נוצרה המחלה? הפירמידה

 

רמה עליונה: הנפש / המוח / תודעה, מחשבות, רגשות, אמונות, דת, חינוך, אוויר

המוח פותר את הבעיות בחיי היומיום עם המשאבים שהוקלטו במוח (סיפור חיים, P // P, שבט משפחה).

 

הרמה תיכונה: המוח האוטומטי שלנו הוא מגדל הפיקוח של הגוף. כל חלק של הגוף מנוהל על ידי חלק מקביל במוח. תפקידו הוא לשמור אותנו בחיים. זה כמו מחשב חזק מאוד שמתוכנת אך ורק במונחים של הישרדות ביולוגית.

 

במפלס תחתון: הגוף הפיזי, כ -70 עד 80 אלף מיליארד תאים, כל תא עובד לטובת הכלל. למשל, התאים של מערכת העיכול: מעכלים מזון ומזינים את עצמם עם חומרי הזנה וכתוצאה מכך גם מזינים את כל התאים האחרים של הגוף.

מתי בעיה בגוף הופכת לפיזית?

אם הקונפליקט הוא ביולוגי הגוף לפעמים יכול לטפל בו לבד אך יש מצבים בהם הבעיה הופכת לפיזית:

1. הלם פתאומי, טראומה או מתח רב

2. לחץ פסיכולוגי מתמשך

למה המחלה נוצרה דוקא באיזור או איבר מסוים?

הקונפליקט הביולוגי שנשלט ע"י המוח מסביר בעצם את האופן ההישרדותי בו המוח פועל.

אם למשל האדם חווה קונפליקט בחיים שלו שקשה לו לעכל אותו, המוח ישלח תגובה לתאי הקיבה להתרבות, יכול להיות שהאדם ירגיש צרבת. אם הקונפליקט גדול וטראומתי לאדם יתכן ויהיה גידול כתוצאה מהתרבות התאים (בדרך כלל שפיר). לא כל קונפילטקט יבוא לידי ביטוי ולא כל קונפליקט יהיה תמיד באותו איבר, הדבר נקבע לפי מערכת האמונות של האדם ולפי חומר תפיסתו את המצב.

כתבה על הריקול הילינג:

http://healthy.walla.co.il/item/2748565

כדאי לשמוע עוד על השיטה:

https://www.youtube.com/watch?v=AQNLHrwxZBc

דיקור סיני ברחובות, אודליה לין דיקור סיני ברחובות, שיאצו בראשון לציון, טיפולי רפואה משלימה בראשון לציון, דיקור לסכרת, דיקור סיני לטיפול בכאבי גב, שיאצו בהיריון, שיאצו בהיריון בראשון לציון, כאבי גב דיקור סיני, עייפות רפואה סינית, תזונה סינית, אודליה דוידוביץ לין, התמחות בסין, קליניקה לרפואה סינית בראשון לציון, בעיות גניקולוגיות, צמחי מרפא ראשון לציון, פורמולות סיניות, ריקול הילינג בראשון לציון, טיפול ביואורגונומי, מטפלת מוסמכת בראשון לציון, דיקור לפיברומיאלגיה, דיקור לילדים ותינוקות, מעי רגיז, קרוהן, קולוטיס, סכרת, גיל המעבר, עצירות, פוריות

רחובות | ראשון לציון | טיפולי בית