אודות

אודליה לין Dipl.Ac

 

התחלתי לחקור את הרפואה הסינית כשחיפשתי שיטות אפקטיביות

לטיפול במחלות ומצבים רפואיים שלא נמצא להם פתרון.

 ב-2012 סיימתי לימודי 4 שנים של רפואה סינית מסורתית במכללת רידמן עם מיטב

המורים, לאחר מכן עברתי סטאג' במשך 4 חודשים בבית חולים בסין (במחוז ג'ג'יאנג

zhejiang) שמשלב רפואה מערבית ורפואה סינית. בבית החולים עברתי התמחות במחלקות דיקור וצמחי מרפא בטיפול במחלות פנימיות, גינקולוגיה, אנדוקרינולוגיה ונוירולוגיה.

אני מטפלת מוסמכת Dipl.Ac ברפואה סינית מסורתית מטעם אגודה לריפוי סיני ובנוסף אני מטפלת מוסמכת בשיאצו משנת 2010.

עבדתי כחלק מצוות הרפואה המשלימה בקופת חולים בשנת 2011.

לאחר שנולדו שני ילדיי, החלטתי שזה הזמן להתמחות יותר בטיפול בילדים עם שיטת טיפול יעילה וללא כאב עבור הילדים שחוששים מדיקור - שונישין שיטת טיפול יפנית לילדים ותינוקות ללא מחטים.

עם השנים והניסיון העמקתי בתיאוריות של הרפואה הסינית ולמדתי רפואה סינית עתיקה Stems and Branches וכיום אני משלבת אותה בטיפולים.

 

אני רואה את האדם ואורח חיו כדבר המשליך על בריאותו ולכן בכל טיפול אני מתאימה לפי שיטת התזונה הסינית את התפריט למטופל. יחד עם זאת אני ממליצה לשלב צמחי מרפא שאותם אני רושמת לפי האבחנה.

בנוסף לשיטות טיפול שהוזכרו, אני מטפלת בשיטות נוספות להעמקת הקשר בין הגוף לנפש.

חלק מההתמחויות שלי הן:

דיקור סיני ברחובות, אודליה לין דיקור סיני ברחובות, שיאצו בראשון לציון, טיפולי רפואה משלימה בראשון לציון, דיקור לסכרת, דיקור סיני לטיפול בכאבי גב, שיאצו בהיריון, שיאצו בהיריון בראשון לציון, כאבי גב דיקור סיני, עייפות רפואה סינית, תזונה סינית, אודליה דוידוביץ לין, התמחות בסין, קליניקה לרפואה סינית בראשון לציון, בעיות גניקולוגיות, צמחי מרפא ראשון לציון, פורמולות סיניות, ריקול הילינג בראשון לציון, טיפול ביואורגונומי, מטפלת מוסמכת בראשון לציון, דיקור לפיברומיאלגיה, דיקור לילדים ותינוקות, מעי רגיז, קרוהן, קולוטיס, סכרת, גיל המעבר, עצירות, פוריות